NASIL ÜRETİYORUZ

KALİTELİ & SAĞLIKLI ÜRETİM

11000 m2’lik alan üzerine inşa edilen tesisimiz, bugün yıllık 108.000 ton kapasitesi ve altyapısı ile sektörün ilk sıralarında yer almaktadır. 11000 tonluk buğday ve 2500 tonluk un stoklama kapasitesine sahip YÜKSEL UN, fabrikasındaki 40 çalışanı ile sektöründe istihdam oluşturmaktadır.

OTOMASYON

Türkiye’de Karadeniz Bölgesi başta olmak üzere İç Anadolu, Doğu Anadolu ve Marmara Bölgesinde bulunan toptancılar ve perakendeciler üzerinden tüketicilerine ulaşırken, Batı Asya ülkelerine ihracat yapılmaktadır. Ürünlerimiz Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yetişin kaliteli buğday ve ithal buğdayların harmanlanmasından elde edilir. Son teknolojiye sahip laboratuvarlarımızda ürünlere ait özellikler analiz edilirken, siz müşterilerimize daha kaliteli ürünler geliştirmek için deneyimli personelimiz çalışmalar yapmaktadır.

GÜVENİLİRLİK

Son teknolojiye sahip laboratuvarımızda, hammaddeden son ürüne kadar, fiziksel ve kimyasal analizler yapılırken, deneyimli laboratuvar personelimiz siz müşterilerimize daha kaliteli ürünler sunabilmek ve yeni ürünler geliştirmek için çalışmalar sürdürmektedir.

HER AŞAMASINDA EMEK VAR

Tüm üretim prosesinin otomatik olarak kontrol edildiği tesisimizde, modern makinalarla el değmeden imal edilen ürünler yine el değmeden titizlikle paketlenerek, hijyen kuralları dahilinde sevk edilir.

KONTROL LABORATUVARIN ÖNEMİ

Gıda ürünlerinin kimyasal ve fiziksel özellikleri Türk Gıda Kodeksi’nde, diğer standartlara müşteri şartlarında belirtilen kriterlere uygunlukları açısından önemlidir. Gerekli kriterlere uymayan gıdaların tüketilmesi sağlık açısından sorunlar yaratacağı gibi ciddi ekonomik kayıplara da sebep olmaktadır. Bu nedenle, kontrol laboratuvarlarının öneminin kavranması ve analizlerin titizlikle yapılması şarttır.

 • TELEFON

  +90 (364) 235 04 23

 • ADRES

  Akkent Mahallesi Ankara Yolu Bulvarı No:18 Çorum

 • E-MAİL

  yukselun@yukselun.com.tr

 • ONLİNE KATALOG

  İncelemek İçin Tıklayınız...

Design by Czia
Top